%

Posiadasz kod rabatowy?

Przejdz tutaj

O nas

Zdjęcia, fonty i wektory - pod ręką i od ręki!

Stock CHROM to rozbudowane repozytorium plików, które możesz łatwo przeglądać, wygodnie - w ciągu kilku sekund - pobierać i wykorzystywać do realizacji Twoich projektów. Nasz Zespół dokłada starań, by ułatwiać pracę projektantom, grafikom i designerom. Miliony zdjęć royalty-free, dostępnych w rozdzielczości do dużych druków, oraz wektorów i fontów zostało skategoryzowanych tak, by ich wyszukiwanie było jak najprostsze.

Stale rozbudowywana baza materiałów, przyjazny dla użytkownika interfejs oraz inteligentny system kategoryzacji treści sprawiają, że setki tysięcy Internautów stało się naszymi Klientami. Wybierz najwygodniejszą formę: bez zobowiązań pobieraj pojedyncze zdjęcia w bardzo dobrej cenie lub korzystaj z atrakcyjnego abonamentu, jeśli wiesz, że będziesz potrzebował stałego dostępu do bogatego banku materiałów.

Szybkość i pewność zakupów gwarantuje nasze Biuro Obsługi Klienta, które jest do dyspozycji i na bieżąco odpowiada na wszystkie ewentualne pytania. Proces zakupu wybranego pliku trwa około 10 sekund. Nie wahaj się więc ani minuty i wejdź w świat materiałów Stock Chroma, które już za kilka chwil znajdą się na dysku Twojego komputera!